İkitelli OSB , İstanbul
+90 212 549 0683

Paslanmaz Profil ve Fiyatları

Paslanmaz Profil ve Fiyatları

Paslanmaz Profil ve Fiyatları

Paslanmaz profil ürününün bir çok ölçüde stoklarımızda bulunmasını sağlamaktayız. Genellikle 6 metre olarak bulunsa da sizlerin özel ölçü isteğine göre milimetrik olarak kesim işlemlerini ise itina ile gerçekleştirmekteyiz.

Paslanmaz Profil Nerelerde Kullanılır?

Paslanmaz profil ürünleri dış koşullara emsallerine göre daha fazla dayanıklılık göstererek herhangi bir su ile temasında pas yapmaması ile kullanıldığı alanda uzun ömür sağlamaktadır. Paslanmaz profil günümüzde giyim mağazalarında, giyim mağazalarının içerisinde bulunan raf sisteminde, kafelerin dekorasyonlarında, kafelerin masalarında taşıyıcı kısımlarında tercih edildiğini söyleyebiliriz. Özellikle gıda sektöründe imalat gerçekleştiren fırınlar, pastaneler, cafeler gibi titizlik ve özen gösterilmesi gereken alanlarda paslanmaz profillerden çeşitli hammadde taşıyıcı araba, malzeme üretim aşamasında kullanımı sıkça yapılan paslanmaz masaların ayakları için tercih ediliyor ve edilmelidir. Çünkü herhangi bir başka materyal kullanımında oluşabilecek kirlilik, birikinti de gıdaya bulaşması veya bulaşmasa dahi hava yolu ile gıdaya ilerlemesi mümkündür. Fakat paslanmaz profillerin hammaddesinin tamamen hijyenik olması ve bakteri, virüs gibi organikleri barındırmamasından dolayı böyle bir olayın yaşanması mümkün olmayacaktır. Hijyen ve temiz üretim için her zaman paslanmaz profil ve en iyi tedarik için Hocaoğlu Metal!

Paslanmaz Profil İle En İyi Birleştirme Nasıl Yapılır?

Paslanmaz profilden oluşturulacak ürünün öncelikle bilgisayarlı ortamda teknik olarak çizilmeli veya kağıt ve kalem ile çizilip ölçülerinin belli olması sağlanmalıdır. Bunların yapılmaması durumunda uyumsuzluk yaşanması yüksek ihtimaldir. Bunlar sağlandıktan sonra en sağlıklı ve temiz birleştirme kaynaktır. Bu kaynağın ise türü argon kaynağı olmalıdır. Birleştirme ek alanları mutlaka iki türlü olarak birleştirmesi sağlanmalıdır;
  1. İki malzeme uc uca veya eklenme yeri neresi ise bir nizamda tutulup kendilerinin kaynatılmasıdır.
  2. İki malzeme uc uca veya eklenme yeri neresi ise bir nizamda tutulup kesinlikle paslanmaz tel kullanılarak iki malzemenin birbirine kaynak vasıtasıyla yapışması sağlanmalıdır.
Bunlar sağlandıktan sonra kaynaktan dolayı oluşan görüntüyü yok etmek için yüksek devirli zımpara makinesi ile zımpara yapılabilir ve böylelikle daha temiz bir görüntü elde edilebilmektedir. Hocaoğlu Metal olarak özel imalatlar gerçekleştirmekteyiz. Bu malzemelerle alakalı fiyat almak için telefon, whatsapp hattı veya canlı destekten iletişime geçebilir ve özel imalat içinde teklif alabilirsiniz.
Related Posts
Sohbet Başlat
Size Nasıl Yarımcı Olabiliriz?
Hocaoğlu Metal
Merhabalar
Size nasıl yardımcı olabiliriz?