İkitelli OSB , İstanbul
+90 212 549 0683

Paslanmaz Dikişli Boru

Paslanmaz Dikişli Boru

Paslanmaz Dikişli Boru

Dikişli paslanmaz çelik borular, paslanmaz çelikten yapılmış ve birbirine kaynakla birleştirilerek hata görmeyen bir boru oluşturan iki ucu açık tüp diyebiliriz. Kimyasal, petrokimyasal ve gıda işleme gibi çeşitli endüstrilerde kullanılması için uygun olan bu borular, mükemmel korozyon dayanımı ve dayanıklılıkları ile öne çıkmaktadır. Dikişli paslanmaz çelik boruların bazı avantajları yüksek mukavemet, mükemmel korozyon dayanımı ve yüksek sıcaklıklara dayanabilme özelliğidir. Ayrıca, hata görmeyen paslanmaz çelik borulara göre daha uygun fiyatlıdırlar, bu nedenle birçok endüstri için popüler bir seçenektir. Türkiye içerisinde bir çok ilimize ve yurtdışına çeşitli paslanmaz çelik boruların türlerini ve çaplarını ihracat ve sevkiyatlarını uzun yıllardır gerçekleştirmekteyiz.

Paslanmaz Dikişli BoruYüzyıllardır Süren Doğal Garanti

Paslanmaz çelik ürünlerinin bir çoğu eğer kaliteli üretime ve kontrole sahip ise kullanıldığı alanda yüzyıllara varacak şekilde kalabilir ve çeşitli deformelere ve doğal aşındırmalara karşı dayanıklılığını koruyabilmektedir. Paslanmaz özelliğinden dolayı içerisinden akışkan maddelerin geçişi ile dayanıklılığı diğer maddelere göre yüksek olduğundan dolayı insan sağlığını etkileyen çeşitli sektörlerde ilk tercihi dikişli veya dikişsiz paslanmaz boru çeşitleri olmaktadır. Hocaoğlu Metal olarak Türkiye’nin çeşitli bölgelerine hızlı ve etkili bir şekilde gönderim sağlıyoruz. Yüksek kalite ve kalite kontrol ile sizlere ürünlerimizi sunuyoruz. Rakiplerimize göre ürünlerimizin kalitesi ve fiyat uygunluğu ile ön plana çıkarak paslanmaz çelik ürünlerinizi tedarik edebilirsiniz.

Dikişli Paslanmaz Boru Çeşitleri

Çeşitli alanlarda tercih edilen dikişli paslanmaz borular aslında belirli çeşit ve özelliklerine göre üretilir ve bu çeşidine göre ise kullanım alanlarınızı belirleyebilirsiniz. Dikişli paslanmaz çelik boru çeşitleri şunlardır:
  1. Austenitik: En yaygın kullanılan paslanmaz çelik türüdür ve yüksek nikel ve krom içeriği ile artmış korozyon direncine sahiptir.
  2. Duplex: Austenitik ve ferritik paslanmaz çelik kombinasyonudur ve yüksek mukavemet ve korozyon direnci sunar.
  3. Ferritik: Krom ve düşük nikel içerir ve belirli çevrelerde korozyona karşı dayanıklı ve maliyet etkilidir.
  4. Martensitik: Sert ve güçlü bir paslanmaz çelik türüdür ve bıçak kenarları ve kesme araçlarında sıklıkla kullanılır.
  5. Süper Austenitik: Yüksek nikel, molybdenum ve krom içeriğine sahiptir ve ağır çevrelerde korozyona karşı üstün dirence sahiptir.
Seçilen dikişli paslanmaz çelik boru türü, belirli uygulama ve çevre koşullarına göre belirlenir. Ayrıca kullanım alanlarına göre yüzeyleri kumlu, asitli, polisajlı veya fırçalı olarak tedariği sağlanabilmektedir. Diğer materyallere göre yüzeyinde 10 kat daha dayanıklılık sağlayacak bir yüzey kaplaması mevcuttur. Hocaoğlu Metal ile dikişli ve dikişsiz tüm paslanmaz boru çeşitleri ile ilgili iletişim kanallarımızdan bilgi alabilir ve tedarik için sipariş verebilirsiniz.
Related Posts
Sohbet Başlat
Size Nasıl Yarımcı Olabiliriz?
Hocaoğlu Metal
Merhabalar
Size nasıl yardımcı olabiliriz?