İkitelli OSB , İstanbul
+90 212 549 0683

304 Paslanmaz Çubuk Özellikleri ve Fiyatları

304 Paslanmaz Çubuk Özellikleri ve Fiyatları

304 Paslanmaz Çubuk Özellikleri ve Fiyatları

Günümüzde bir çok alanda paslanmaz çelik ürünleri tercih ediliyor ve edilmesi gereklidir. 304 kalite paslanmaz çubuklar ile çeşitli üretim ve çeşitli alanlarda kullanılmasıyla bulunduğu alana kalite algısını getiren bir malzeme türüdür diyebiliriz. Peki nedir bu 304 Paslanmaz Çubuk ve özellikleri nelerdir? Satışını gerçekleştirdiğimiz paslanmaz çelik mamülleri ASTM A484, ASTM A484M,ASTM A274 standartlarında ve AISI 304, AISI 316L, AISI 316 kalitelerinde üretilmektedir.

304 Paslanmaz Çubuk Özellikleri ve Fiyatları304 Paslanmaz Çubuk Özellikleri

304 Paslanmaz Çubuğun en önemli özelliklerinden birisi korozyon ile uğrayabileceği çeşitli etkenlere karşı yüksek dirençli olması sebebiyle bir çok alanda etkili bir şekilde kullanım tercihi olmaktadır. Paslanmaz diğer metal türü demir, alüminyum vb. göre daha kalite algısı yüksek ve gerçek anlamda da dayanıklı yapısıyla dekorasyonda kullanılmasıyla estetik kaygılarını tamamen sona erdirmekte olduğunu söyleyebiliriz. Kullanıldığı alanda da 304 paslanmaz çubuk kolay temizlenebilmesi ve kullanıldığı her alanda diğer metallere nazaran bakteri ve virüs gibi organik yaşamlara karşı daha dirençlidir ve içerisinde barındırmaması daha uzun sürmektedir. Genellikle içilebilir su depolarında ve kazanlarında paslanmaz çelik kullanımı sağlanmaktadır. Aynı şekilde bir çok yemek zincirlerinde ve yemek yerlerinde paslanmaz çelik özelliğine sahip üretim sistemleri veya ekipmanları tercih edilmektedir. Özellikle gemilerin belirli alanlarında paslanmaz çelik çubuk kullanımı ile tuza karşı direnci sayesinde önemli alanlarda kullanışlılığı demir materyali ile karşılaştırılamayacak derece de olmaktadır. Paslanmaz çubuk diğer paslanmaz mamülleri gibi oksijen ile etkileşime geçtiğinde gözle görülemeyecek kadar krom ve oksit katmanı oluşturmaktadır. Bu katman aslında oksijenin yaratacağı korozyon ile arasında bir koruyucu katman oluşturur. Eğer bu katman parçalanırsa oksijen ile tekrar etkileşime girdiğinde dolayı bu katman hızlı bir şekilde tekrardan oluşur. Teminini sağladığımız bütün malzemelerimizi özel kontrollerden geçirilerek elde edilen üretim ile satışa hazır hale gelmesini sağlayarak sizlere en iyi ve hızlı bir şekilde temin edilmesini sağlamaktayız.

304 Paslanmaz Çelik Fiyatları

304 Paslanmaz Çelik Fiyatları günümüzde değişkenlik gösteren kura göre hesaplanmaktadır. Hocaoğlu Metal olarak tedariğini sağladığımız malzemelerin kalitesinden ödün vermeden ve çeşitli kontroller ile sizlere temin edilmesini sağlamaktayız. Böylelikle aldığınız ürünlere herhangi bir işlem sırasında hammadde kaynaklı zarar görmesi ve anormal bir şekilde kırılması gibi durumlar söz konusu olmamaktadır. Merkezimize yakın adreslere gün içinde hızlı teslimat ile üretimlerinizde aksaklık yaşamadan devam edebilmeniz veya yetiştirmeniz gereken bir mamül veya iş için etkili bir şekilde bunu sağlamaktayız. Hocaoğlu Metal’den istediğiniz boy ve ölçüde 304 paslanmaz çelik çubuk ürünlerini kaliteden ödün vermeden ve milimetrik etkili kesim ile elde edebilirsiniz. Yılların ve deneyim ve tecrübesiyle paslanmaz çelik çubuk ürünlerini sizlere en iyi şekilde sunmayı hedefliyoruz.
Related Posts
Sohbet Başlat
Size Nasıl Yarımcı Olabiliriz?
Hocaoğlu Metal
Merhabalar
Size nasıl yardımcı olabiliriz?